Láska J50 - Uklidňující terapeutický olej 50ml

Uklidňující olejíček pro podrážděného pejska i člověka - proti stresu, úzkosti a pro podporu spánku.

Na dotaz
Značka: Dokonalá láska
307 Kč
Kategorie: 🌟 Novinky
Použití: poruchy spánku, stres
Vyrobeno v: České republice
Proč nakoupit u nás?

 Čistě přírodní směs olejů pro navození stavu pohody, relaxace a podporu zdravého spánku psa.

Jak jej používat a díky čemu funguje?

Vlastnosti přípravku

účinky: zmírnění stresu, relaxační, uklidňující

 

Pokud máte pejska, který si prošel (nebo prochází) stresujícími zážitky, potřebuje svou nepohodu a nepohodlí nějakým způsobem ventilovat. Zbavit se negativních pocitů je velmi důležité nejen pro lidi, ale také pro zvířata. Tato rostlinná směs bylin je tou pravou pomocí pro unavený a stresem stíhaný organismus. A použít ji můžete i pro sebe - tento přípravek je vhodný pro lidi i zvířata.

 

Způsob použití

Používejte 1 x denně, večer, přibližně půl hodiny před ulehnutím ke spánku. Přiměřené množství oleje (2 až 5 ml) jemně vetřete do kůže v oblasti paží, ramen, stehen a mírně i v zátylku. Přípravek můžete také použít pro komfortizaci stavu při stresu či úzkosti.

 

 

Složení

st-johns-wort-5295971_1920     Velmi významnou složkou ve směsi je třezalkový olej. 

Třezalka tečkovaná je proslulá svými relaxačními účinky. Je to jedna z přírodních chemických látek podněcujících tvorbu kyseliny gama-aminomáselné (GABA), která je zodpovědná za uklidnění pro rozruchu z vnějších podnětů. Již naše prababičky věděly, že na odpočinek a usínání je třezalka nejlepší.

Esenciální olej šalvěje muškátové uvolňuje křeče, zmírňuje svalovou ztuhlost, bolesti a únavu, pomáhá proti nervozitě, neklidu a posiluje při nervovém vyčerpání. Šalvěj muškátová je přírodní antidepresivum.

 

boswellia-sacra-1590063_1920     Když se zaměřujeme na psychickou intervenci, pak v takovéto směsi nemohou chybět látky harmonizační.

Ty působí na nervovou soustavu a psychiku specificky zklidňujícím způsobem, jakoby povznášejícím a přitom příjemně usazujícím. Tyto účinky a vůně nám jsou známy z chrámů a kostelů a poskytují je oleje a pryskyřice z boswelií (kadidlo) a myrhy.

 

neroliRůže damascénská, neroli a tangerinka zastupují v této směsi úlohu výkonných stabilizátorů emocí.

Tak se označují látky, které mají stejně vyváženou míru působení stimulačního i relaxačního. Asi nejvýkonnější z nich je damascénská růže, u níž i vědecké studie jasně prokazují razantní snížení hladiny adrenalinu v organismu.

 

 

Velikost balení

Tento relaxační přípravek nabízíme v balení 50ml.

 

Upozornění

Směs obsahuje oleomacerát třezalky tečkované, proto ji neaplikujte na přímém slunci, ani se po aplikaci nevystavujte přímému slunečnímu svitu alespoň po dobu 1 hodiny. Skladujte v suchu, nevystavujte zdrojům světla a tepla. Neaplikujte na sliznice. Není vhodné pro použití u kojících, nebo těhotných žen a dětí do 6 let.

Doba použitelnosti: 8 měsíců od data výroby.

Česká rodinná společnost, která a inovuje přírodní léčivé přípravky pro psy.

 

Specializují se na doplňky stravy, veterinární kosmetiku, aromaterapii a audioterapii. Všechny jejich přípravky jsou v té nejvyšší kvalitě, pečlivě testované a neustále vylepšované. Ve složení nenajdete žádné nebezpečné a nežádoucí látky, vše je přírodní a maximálně účinné. Nejvyhledávanějšími přípravky jsou olejíčky na zoubky a dásně, funkční přípravky k péči o oči či uši, a roztoky k desinfekci pitné vody (a následně i trávicího traktu pejska).

Webové stránky výrobce: https://www.dokonalalaska.cz/

DL logo

 

 

Zpět do obchodu