VELKÁ AKCE na pamlsky - až 40% slevy! 🐕 na všechny produkty z kategorie Pamlsky! 🍗 Slevy jsou již započítány, není potřeba slevový kód. Jen do vyprodání!

Láska 64 - Při odloučení a změnách - Dokonalá Láska

Přírodní olejíček funguje na principu zklidnění a relaxačních vlastností některých bylin.

Přípravek je určen pro psy s projevy strachu a úzkosti ze samoty či odloučení od majitele nebo smečky. Jedná se o přípravek pro dlouhodobé řešení separační úzkosti.

Značka: Dokonalá láska
od 347 Kč
Kategorie: 🌿 Přírodní lékárna
Použití: stres, úzkost, psychické problémy
Vyrobeno v: České republice
Laska64 pri separacni uzkosti podurny olej dokonalalaska 600x600 1
Novinka
Proč nakoupit u nás?
Velikost balení (ml): 30ml
Do týdne (na objednávku)
Můžeme doručit do: 24.6.2024
347 Kč
Velikost balení (ml): 50ml
Do týdne (na objednávku)
Můžeme doručit do: 24.6.2024
472 Kč
Velikost balení (ml): 100ml
Do týdne (na objednávku)
Můžeme doručit do: 24.6.2024
747 Kč

 

Čistě přírodní olejíček na bázi aromaterapie pro zklidnění a uvolnění pejska, který je úzkostlivý, v depresi nebo ve stresu.

Jak jej používat a díky čemu funguje?

Vlastnosti přípravku

účinky: uklidňující, relaxační

Olej k vetření je určen pro psy s projevy strachu z odloučení od majitele nebo smečky. Vhodné jako podpora při úmrtí nebo odchodu člena smečky nebo rodiny majitele. Směs je vhodná pro zvířata, která preferují kontakt a dotek s majitelem. Aplikaci je vhodné spojit s relaxačními doteky.

 

Způsob použití

Aplikační dávka 1 ml (cca 40 kapek) na 5 kg hmotnosti zvířete. Potřebnou dávku 1 x denně nakapejte do dlaní a jemně vetřete na boční stranu krku, nebo do oblasti zátylku, nebo mezi lopatky či do oblasti beder a kořene ocasu. Přípravek lze také aplikovat do oblasti třísel. V případě zájmu může zvíře směs olíznout z ruky, pokud má v pořádku trávení.

 

Dávkování

Každý den, nejlépe 20 minut před odchodem z domu; dávkuje se 1ml (cca 40 kapek) na 5kg hmotnosti psa

 

Frekvence používání

Do zlepšení provádějte aplikaci 1x denně, při separační úzkosti ideálně 20 minut před odchodem z domu.

 

Složení

Síla přírody – v tom je celé kouzlo. Veškeré použité suroviny jsou z vysoce kvalitních zdrojů.

Slunečnicový olej, vitamín E, esenciální oleje Citrus aurantinum – neroli, Acacia decurrens – mimosa, Majorana hortensis – majoránka, Boswellia serrata – kadidlovník, Jasminum grandiflorum – jasmín, Santalum album – santal, Vetiveria zizainoides – vetiver, Cedrus atlantica – cedr

Neobsahuje alkohol.

neroli     NEROLI – HOŘKÝ POMERANČOVÝ KVĚT (CITRUS AURANTIUM AMARA)

Má výrazně antidepresivní a afrodiziakální vlastnosti, zlepšuje koncentraci, povzbuzuje trávení. Také má antibakteriální, protizánětlivé, sedativní a tonizující účinky. Je to olej vhodný pro všechny typy pleti, ale především je používán pro obnovu a revitalizaci vysychající kůže. Neroli významně podporuje obnovu buněk.

 

culinary-herbs-4198241_1920     MAJORÁNKA ZAHRADNÍ

Povzbuzuje chuť do jídla a podporuje tvorbu žaludečních šťáv. Působí také protinadýmavě. Uvolňuje křeče a posiluje nervový systém.

 

boswellia-sacra-1590063_1920     KADIDLO

Boswelia carterii a Boswellia serrata – tyto dřeviny budete pravděpodobně znát jako kadidlovník. Kadidlo, získávané naříznutím kůry těchto stromů používá lidstvo tisíce let, ať už k náboženským nebo léčebným účelům. Obsahuje desítky monoterpenů a tzv. boswelové kyseliny, které působí jako skvělý prostředek pro uvolnění těla i psychiky.

 

Velikost balení

Tento veterinární přípravek nabízíme v balení:

- 30 ml (až 90 dávek)

- 50 ml (až 150 dávek)

- 100 ml (až 300 dávek)

 

Upozornění

Veterinární přípravek určený pro psy. Pouze pro zvířata. Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Přípravek není vhodný pro epileptiky.

 

Česká rodinná společnost, která a inovuje přírodní léčivé přípravky pro psy.

 

Specializují se na doplňky stravy, veterinární kosmetiku, aromaterapii a audioterapii. Všechny jejich přípravky jsou v té nejvyšší kvalitě, pečlivě testované a neustále vylepšované. Ve složení nenajdete žádné nebezpečné a nežádoucí látky, vše je přírodní a maximálně účinné. Nejvyhledávanějšími přípravky jsou olejíčky na zoubky a dásně, funkční přípravky k péči o oči či uši, a roztoky k desinfekci pitné vody (a následně i trávicího traktu pejska).

Webové stránky výrobce: https://www.dokonalalaska.cz/

DL logo

 

 

Zpět do obchodu