VELKÁ AKCE na pamlsky - až 40% slevy! 🐕 na všechny produkty z kategorie Pamlsky! 🍗 Slevy jsou již započítány, není potřeba slevový kód. Jen do vyprodání!

Láska 50 - Pro rychlé zklidnění, stres, emoce, nálada - Dokonalá Láska

Přírodní směs pro rychlé zklidnění rozrušeného pejska.

Čistě přírodní směs pro rychlé uklidnění emocí a pozitivní změnu nálady. Otevírá cestu k další adaptaci, socializaci a práci se zvířetem.

Ideální v případě stresu, jako jsou ohňostroje, cestování, výstavy, změna prostředí apod.

Značka: Dokonalá láska
od 397 Kč
Kategorie: 🌿 Přírodní lékárna
Použití: stres, nové prostředí, strach
Vyrobeno v: České republice
Laska50 pro rychle zklidneni psa 10ml dokonalalaska
Novinka
Proč nakoupit u nás?
Velikost balení (ml): 10ml
Do týdne (na objednávku)
Můžeme doručit do: 26.7.2024
397 Kč
Velikost balení (ml): 20ml
Do týdne (na objednávku)
Můžeme doručit do: 26.7.2024
487 Kč

 Čistě přírodní olejíček na bázi aromaterapie pro zklidnění rozrušeného pejska a navození pozitivních, příjemných pocitů u stresovaného zvířete.

Jak jej používat a díky čemu funguje?

Vlastnosti přípravku

účinky: zklidnění prudkých emocí (př. frustrace, strach z neznámého prostředí, neschopnost spolupráce)

Směs přírodních esenciálních olejů pro uklidnění psa ve vypjatých situacích. Rychle zklidňuje psychiku, pomáhá od frustrace a hysterických stavů pejska. Velmi se hodí pro pejsky, kteří přišli do nového, neznámého prostředí. Díky aromateriapii můžete začít s pejskem přirozenou konverzaci, socializaci a adaptační proces.

Jedná se o přípravek vhodný k nácviku stresujících a nepříjemných situací každodenního života, např. návštěva veterináře, jízda autem či MHD, setkání s cizími lidmi, vystavování, psí soutěže apod. U citlivějších pejsků pomáhá také proti bojácným stavům při bouřce, ohňostroji, 

 

Způsob použití

V emočně vypjaté chvíli jednou zmáčkněte dávkovač do dlaní, rozetřete a vytvořte z dlaní masku, z níž dáte psovi inhalovat po dobu 5 až 20 vteřin. Dávku můžete také vetřít do kůže a srsti na krku. 

 

Dávkování

Používejte ve chvílích psychického vypjetí zvířete. Můžete použít opakovaně až 8x denně.

 

 

Složení

Síla přírody – v tom je celé kouzlo. Veškeré použité suroviny jsou z vysoce kvalitních zdrojů.

Slunečnicový olej, esenciální oleje Matricaria recutita - heřmánek modrý , Majorana hortensis - majoránka zahradní, Citrus aurantinum – neroli, Levandulia angustifolia - levandule úzkolistá, vitamin E

Neobsahuje alkohol.

neroli     NEROLI – HOŘKÝ POMERANČOVÝ KVĚT (CITRUS AURANTIUM AMARA)

Má výrazně antidepresivní a afrodiziakální vlastnosti, zlepšuje koncentraci, povzbuzuje trávení. Také má antibakteriální, protizánětlivé, sedativní a tonizující účinky. Je to olej vhodný pro všechny typy pleti, ale především je používán pro obnovu a revitalizaci vysychající kůže. Neroli významně podporuje obnovu buněk.

 

culinary-herbs-4198241_1920     MAJORÁNKA ZAHRADNÍ

Povzbuzuje chuť do jídla a podporuje tvorbu žaludečních šťáv. Působí také protinadýmavě. Uvolňuje křeče a posiluje nervový systém.

 

 

 

chamomile-3467059_1920     HEŘMÁNEK ŘÍMSKÝ

Léčivá bylina s uklidňujícími účinky na tělo i mysl zvířete.

 

 

Velikost balení

Tento veterinární přípravek nabízíme v balení:

- 10ml

- 20ml

 

Upozornění

Veterinární přípravek určený pro psy, koně a hlodavce. Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby

Číslo schválení: 083-19/C

 

Česká rodinná společnost, která a inovuje přírodní léčivé přípravky pro psy.

 

Specializují se na doplňky stravy, veterinární kosmetiku, aromaterapii a audioterapii. Všechny jejich přípravky jsou v té nejvyšší kvalitě, pečlivě testované a neustále vylepšované. Ve složení nenajdete žádné nebezpečné a nežádoucí látky, vše je přírodní a maximálně účinné. Nejvyhledávanějšími přípravky jsou olejíčky na zoubky a dásně, funkční přípravky k péči o oči či uši, a roztoky k desinfekci pitné vody (a následně i trávicího traktu pejska).

Webové stránky výrobce: https://www.dokonalalaska.cz/

DL logo

 

 

Zpět do obchodu