Jehněčí tréninkové kostky 100% sušené maso (různé velikosti) - GentleDogs

OPRAVDOVÉ MASO - vytříbená chuť pro všechny psí gentlemany!

100% jehněčí maso sušené v úžasných malých kostičkách, ideální na tréninky malých i velkých

Bez jakýchkoliv přísad, přírodní, čisté složení.

Vhodné i pro alergické a citlivé pejsky.

 

 

Značka: Rozchov
od 74 Kč
Proč nakoupit u nás?
Velikost balení (g): 500g
Do týdne (na objednávku)
Můžeme doručit do: 26.4.2024
349 Kč
Velikost balení (g): 200g
Do týdne (na objednávku)
Můžeme doručit do: 26.4.2024
149 Kč
Velikost balení (g): 80g
Do týdne (na objednávku)
Můžeme doručit do: 26.4.2024
74 Kč

007-pets     Pouze jehně - nic víc!

015-bone     Lahodné, sušené maso, doporučováno veterináři

001-cardiogram-1     Bez obilovin, lepku, umělých příchutí a aromat, cukru a konzervantů

007-pets     Velké množství kvalitních bílkovin

015-bone     Monoprotein - vhodné i pro alergické a citlivé pejsky

001-cardiogram-1     Ideální doplněk stravy i pro štěňátka a citlivé psy

 

Pokud hledáte zdravou a chutnou odměnu pro vašeho psa, která mu zároveň poskytne kvalitní bílkoviny, úžasnou chuť a vůni, zkuste jehněčí maso tréninkové kostky. 

Jedná se o monoproteinovou pochoutku, která obsahuje pouze 100 % sušeného jehněčího masa bez přidaných konzervantů, barviv, soli a glycerinu.

Jehněčí maso je jemné, lahodné a snadno stravitelné a je bohaté na bílkoviny, minerální látky, stopové prvky a vitamíny. Jehněčí maso vašemu pejskovi zajistí nejen chutný zážitek, ale také spoustu zdravotních výhod. Tento produkt je vyroben z kvalitního jehněčího masa, které je sušeno za nízké teploty, aby se zachovaly všechny živiny a aroma. Jehněčí maso je bohaté na bílkoviny, vitamíny, minerály a antioxidanty.

Je vhodné pro alergiky, citlivé pejsky i psí sportovce. Kostičky jsou ve velmi praktické velikosti na trénování malých i velkých pejsků - i když váš bernardýn možná ocení více než jednu :) Můžete je podávat jako odměnu, svačinku nebo doplněk krmiva.

Kostičky jsou tvrdší, bezlepkové, bez chemické konzervace, a obsahují opravdu pouze jednu složku - jehně. Díky tvrdší konzistenci pomáhají při žvýkání pejskovi očistit zoubky od zubního plaku.

Free Lamb Flesh photo and picture

Je jehněčí maso vhodné pro psy?

Jehněčí maso je vynikající volbou pro zdraví vašeho psa, protože....

  • Je aromatické a psům chutná: Jehněčí maso má silnou a příjemnou vůni, která láká psy k jeho konzumaci. Psi mají vyvinutý čich a chuť, takže ocení kvalitní a chutné maso.

  • Obsahuje kyselinu linolovou, která má protirakovinné a zeštíhlující účinky: Kyselina linolová je esenciální mastná kyselina, kterou psi nemohou syntetizovat sami. Kyselina linolová pomáhá regulovat hladinu tuku v krvi, podporuje spalování tuků, zvyšuje imunitu a chrání buňky před poškozením.

  • Je dobře stravitelné a doporučuje se při dietách (např. žlučníkových): Jehněčí maso má nízký obsah tuku (do 4 %) a vysoký obsah bílkovin (cca 16 %), což znamená, že je lehce stravitelné a nezatěžuje trávicí systém. Jehněčí maso je vhodné pro psy s trávicími potížemi, jako jsou záněty, průjmy, zácpy nebo nadýmání. Jehněčí maso je také vhodné pro psy s žlučníkovými problémy, protože obsahuje málo cholesterolu.

  • Pozitivně ovlivňuje hladiny cholesterolu a nezatěžuje srdečně cévní systém: Jehněčí maso má nízký obsah nasycených mastných kyselin, které zvyšují hladinu cholesterolu v krvi. Cholesterol je rizikovým faktorem pro vznik aterosklerózy, infarktu, mrtvice nebo srdečního selhání.

  • Jehněčí maso obsahuje také omega 3 mastné kyseliny, které mají protizánětlivé a ochranné účinky na srdečně cévní systém.

  • Je vhodné pro všechny věkové kategorie psů: Jehněčí maso je zdrojem kvalitních bílkovin, které jsou základní stavební látkou pro svaly, kosti, kůži, srst a další tkáně. Bílkoviny jsou důležité pro růst, vývoj, regeneraci a udržení zdraví psů všech věkových kategorií.

  • Je vhodné pro psy se sníženou funkcí ledvin: Jehněčí maso je šetrné k ledvinám, protože obsahuje málo fosforu, který je jedním z hlavních minerálů, které zatěžují ledviny. Fosfor se hromadí v krvi u psů s ledvinovým selháním a způsobuje další komplikace.

  • Je vhodné pro psy s alergiemi na jiné druhy masa: Jehněčí maso je hypoalergenní, což znamená, že má nízkou pravděpodobnost vyvolání alergické reakce u psů. Alergie na maso jsou způsobeny bílkovinami, které psi nerozpoznají jako vlastní a reagují na ně imunitním systémem. Jehněčí maso má specifické složení bílkovin, které je pro psy méně alergenní než jiné druhy masa, jako je hovězí, kuřecí nebo vepřové.

Určení

Můžete jej použít jako odměnu za poslušnost, cvičení, hru nebo jen tak pro potěšení.

Velmi praktické malé kostičky ideální do psích hlavolamů, lízacích podložek, Kongu nebo přímo k tréninku.

Zdravé zpestření psího jídelníčku!

A dog training for treats

 

Složení

Složení: 100% sušené jehněčí maso

Analytické složky: Hrubý protein: 72,9%, Hrubý olej a tuky 15,8%, Hrubý popel 9,5%, Hrubá vláknina 2,7%, Zbytková vlhkost 7,3%.

Kousky sušeného masa mají tmavší barvu , přirozenou a jemnou, masitou vůni po surovině . Čistě přírodní neupravované maso sušením na povrchu ztmavne, což je dáno vysušením zbytků krve v surovině, která obsahuje hemoglobin . Ten má v suchém stavu černou barvu. Do některých sušených mas se přidávají škodlivá barviva, do těchto kostek ne. Proto může mít také každé balení lehce odlišnou barvu (vyrobeno z jiného kusu masa, například některé z prsního svalu, jiné ze stehenního apod.).

 

Balení

Nabízíme v balení:

- 80g

- 200g

- 500g

Zvolte variantu na kartě Varianty.

Baleno ve znovu-uzavíratelném sáčku, aby po otevření pamlsky neztratily svou vůni.

Různé tipy etikety, vždy obsahují stejnou surovinu a platí pro ně zde vypsané složení a analytické složení.

Zpět do obchodu