VELKÁ AKCE na pamlsky - až 40% slevy! 🐕 na všechny produkty z kategorie Pamlsky! 🍗 Slevy jsou již započítány, není potřeba slevový kód. Jen do vyprodání!

Hračka na hledání pamlsků Treatceratops guma + plyš - AFP

Tenhle Treat-ceratops zabaví vašeho pejska opravdu na dlouho.

Interaktivní plyšová hračka pro psy plnitelná pamlsky. Velikost 18 cm.

Úkolem pejska je hračku různě převalovat a kousat tak, aby z ní dostal všechny dobroty.

Vhodné pro pokročilejší pejsky (se zkušenostmi se psími hlavolamy).

Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení
Skladem (1 ks)
Značka: AFP
399 Kč –18 % 324 Kč
Photoroom 20240404 125115
399 Kč –18 %
Proč nakoupit u nás?

Treat-ceratops je skvělá výzva pro vašeho pejska!

Jde o plyšovou hračku s pevným gumovým tělem a speciálním otvorem na pamlsky. A vydolovat je odtud není vůbec jednoduché!

 

Jak hračka funguje?

Zábava na dlouho:

Treat-ceratops je navržen tak, aby zabavil vašeho pejska po dlouhou dobu. Jeho kombinace plyšového materiálu a pevného gumového těla znamená, že vydrží i u nejaktivnějších pejsků.

Hledání dobroty:

Úkolem pejska je hračku různě převalovat a kousat tak, aby z ní dostal všechny dobroty. Hračka má pouze jeden otvor a hlava dinousaura přístup k němu ještě stěžuje. Obzvlášť při vložení větších kousků pamlsků zajistíte pejskovi velkou výzvu.

Pro pokročilé pejsky:

Treat-ceratops je vhodný pro pokročilejší pejsky, kteří mají zkušenosti se psími hlavolamy. Je to výzva, která je zábavná a stimuluje jejich mysl. Pro začátečníky jej nedoporučujeme, protože neúspěch v začátcích by mohl pejska od podobných aktivit odradit.

Relaxace a žvýkání:

Žvýkání je pro pejsky relaxační aktivita. Pomáhá jim uvolnit stres, do těla se dostávají hormony štěstí a pejskovi se zlepšuje nálada. Díky tomu se Treat-ceratops výborně hodí pro pejsky, kteří mají rádi žvýkání, lovení, hledání pamlsků nebo mají velké množství energie. Někdy je půl hodiny s hlavolamem lepší než 2 hodiny na procházce :)

Vhodné pro různá plemena:

Treat-ceratops je dostatečně robustní, aby vydržel i u větších plemen. Dbejte však na to, aby si pejsek s hračkou hrál správně - není určena k cupování a nejedná se o hračku nerozbitnou. Doporučujeme pro středně velká a velká plemena, cca od 15kg do 35kg.


Pokud hledáte hračku, která zabaví vašeho pejska na dlouho a zároveň podpoří jeho duševní i fyzickou pohodu, Treat-ceratops je skvělou volbou!

 

Parametry

Co může být lákavější, než zábavná plyšová hračka naplněná oblíbenými dobrotami?

Tito pestrobarevní plyšáci z řady Treat Hider mají gumové bříško, do kterého lze schovat nejrůznější psí pochoutky.

Otvor na pamlsky je vyroben z přírodní gumy a zajišťuje, že dobroty z plyšáka samovolně nevypadnou, ale pejsek je musí vydolovat zoubky nebo jazykem.

Stejně jako lidé, i domácí zvířata se mohou nudit při každodenní rutině. Hra je proto velmi důležitá pro fyzickou kondici a psychickou pohodu vašeho psa. Díky rozmanitým barvám a tvarům hraček vašeho mazlíčka snadno zabavíte.

Velikost: 17,5 x 11 x 18 cm

Materiál: plyš (polyester), guma (kaučuk)

Zpět do obchodu