VELKÁ AKCE na pamlsky - až 40% slevy! 🐕 na všechny produkty z kategorie Pamlsky! 🍗 Slevy jsou již započítány, není potřeba slevový kód. Jen do vyprodání!

Hračka na hledání pamlsků Kláda a mýval guma + plyš - AFP

Báječná hračka na nosework - gumová kláda s roztomilým plyšovým mývalem.

Interaktivní hračka pro psy plnitelná pamlsky. Velikost 12 cm.

Úkolem pejska je vytáhnout z klády plyšového mývala a pod ním se skrývající pamlsky.

Vhodné pro mírně pokročilé pejsky (vystačíte si se zkušeností s čmuchacími koberečky).

Můžeme doručit do:
24.6.2024
Možnosti doručení
Do týdne (na objednávku)
Značka: AFP
399 Kč –18 % 324 Kč
Hračka na hledání pamlsků Kláda a mýval guma + plyš - AFP
399 Kč –18 %
Proč nakoupit u nás?

Nosework Gumová Kláda s Plyšovým Mývalem

Jak hračka funguje?

Tato interaktivní hračka je určena nejen pro psy, kteří se rádi věnují noseworku – tedy hledání vůní. Je skvělým zpestřením každodenní rutiny i pro pejsky, kteří mají velké množství energie (sportovní, lovecká, pracovní plemena). Také se hodí na deštivé nebo líné dny, pokud chcete zahnat nudu jednoduše a zábavně.

Design: Hračka má tvar klády a je vyrobena z odolného gumového materiálu. Na vrchu klády je umístěn roztomilý plyšový mýval, který přitahuje pozornost vašeho pejska. Je vyveden ve velmi roztomilém designu - tak ho nenechte zemřít v zubech vašeho pejska - je určen pouze jako "zátka" klády a není vhodný k cupování. Plyšová hračka není nijak posílená - nejedná se o odolnou verzi.

Praskací fólie: Hračka při hraní vydává zvuky, podobně jako lovená kořist. Tím se stává pro pejska oblíbeným cílem.

Plnitelná pamlsky: Kláda má speciální otvor, do kterého můžete vložit oblíbené pamlsky nebo granule. Pejsek se bude snažit dostat se k nim tím, že bude kládu různě převalovat a zkoumat. Pamlsek může vypadnout z jednoho ze dvou otvorů - v boku klády nebo v jeho spodní straně.

Úkol pro pejska: Úkolem pejska je vytáhnout plyšového mývala z klády a odhalit skryté pamlsky pod ním. To stimuluje jeho čichové schopnosti a poskytuje mu mentální výzvu.

Velikost: Nosework Gumová Kláda má příjemnou velikost – 12 cm. To je ideální velikost pro pejsky cca od 12kg do 35kg. Gumová kláda je poměrně těžká, a tak by pro menší pejsky mohlo být příliš složité ji převrhnout.

Vhodné pro mírně pokročilé: Tato hračka je vhodná pro mírně pokročilé pejsky, kteří mají zkušenosti se čmuchacími koberečky nebo jinými hledacími hrami.

Pokud máte doma zvídavého pejska, který rád pátrá a objevuje, Gumová Kláda s Plyšovým Mývalem je pro něj ideální volbou!

 

Parametry

Dostaň mě ven a dostaneš spoustu dobrot! – Mýval schovaný ve stromě vyzývá vašeho chlupáče ke hře.

Při hře s touto interaktivní hračkou zapojí pes i svou hlavu a zabaví se tak na delší dobu.

Díky kombinaci různých materiálů je lovení ještě větší zábavou. Kmen je z odolné netoxické gumy a mýval z plyše.

Velikost: 6,5 x 8 x 13,2 cm

Aktivity, při kterých psi musí přemýšlet, jsou pro ně stejně náročné jako ty fyzické. Jde tak o skvělý způsob, jak je zabavit třeba v době, kdy na dlouhé výlety není čas nebo počasí.

Materiál: plyš (polyester), guma (kaučuk)

Zpět do obchodu