VELKÁ AKCE na pamlsky - až 40% slevy! 🐕 na všechny produkty z kategorie Pamlsky! 🍗 Slevy jsou již započítány, není potřeba slevový kód. Jen do vyprodání!

Psí hlavolam otočná patra Puppy Lickin Layers - Nina Ottosson

Vyprdni se na kousání papučí a vybírání koše, hraj si chytře! Je úplně fuk jestli jsi jezevčík nebo boxer, tenhle hlavolam tě pořádně zabaví a unaví :)

Vhodné pro mírně pokročilé pejsky, kteří již znají princip interaktivních hraček pro psy a dolování pamlsků.

Zahání nudu a zabaví i hyperaktivní a těžko unavitelné pejsky.

Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení
Do týdne (na objednávku)
Značka: Nina Ottosson
599 Kč –25 % 446 Kč
puppy lickin layers 01
599 Kč –25 %
Proč nakoupit u nás?

Používání psích hlavolamů spolehlivě rozvíjí psí inteligenci a schopnost řešení problémů. Pejsek při řešení zapojuje čich - nejdůležitější smysl a část mozku určenou k učení. 

 

015-bone    Rozvíjí hluboké myšlení a motoriku - principem je otáčení pater

007-pets    Lze naplnit různými typy pamlsků - celkem 60 důlků na pamlsky!

001-cardiogram-1    Pejsek si zlepšuje soustředění a celkově se učí klidnému chování

015-bone    Hračka je lehká a nezabírá zbytečně moc místa

007-pets     Více možností, jak, kam a jaké dobroty schovat

001-cardiogram-1    Spodní strana je pogumovaná, takže s deskou pejsek nebude při hraní posouvat

 

Lízací i schovávací zábava pro štěňata a malé psy. Tři otočná patra s více jak 60 prohlubněmi různých tvarů. Skvělé pro rozvoj jemné motoriky, zpomalení jedení a zabavení všech malých psích hlaviček. Olizování pomáhá psům se uklidnit, pomalé jedení zlepšuje kvalitu trávení. Skvělá hra pro hltače a zaručený zabiják nudy.

 

 

Jak na to?

 

Psi se musí pohybovat ve třech patrech přihrádek, otáčením každé z nich, aby vydolovali své pamlsky. Začněte tím, že umístíte pamlsky nebo jídlo pouze do horního patra, nechte ho pochopit hru. Následně mu hledání udělejte náročnější tím, že naplníte všechny 3 patra.

1. Umístěte pamlsky, granule nebo mokré jídlo:
pro začátečníky - do 1 patra
pro pokročilé - do přihrádek ve všech 3 patrech

2. Ukažte svému psovi, jak hra funguje, a povzbuďte ho, aby si svoji odměnu vyčmuchal a dostal ji ven.

LETNÍ TIP: Dejte do prohlubní Puppy Lickin Layers vývar, jogurt nebo psí arašídové máslo a dejte je zmrazit do mrazáku. Lízání zmražené náplně psa v létě ochlazuje.

Další vyžití pro tento hlavolam je nahrazení běžné misky na jídlo. Štěňata i starší psi mívají problém s hltáním, kvůli kterému hrozí přetočení (torze) žaludku. Díky pomalému vyjídání a dolování dalšího jídla z Puppy Lickin Layers hlavolamu docílíte zdravějšího nakrmení vašeho psa.

 

ČÍM HLAVOLAM NAPLNIT?

Perfektní pro suché krmivo (granule) nebo pamlsky. Vhodné i pro mokré krmivo a syrové krmivo, které můžete pohodlně naplnit do hlavolamu tak, že jej rozeberete a každou vrstvu naplníte oblíbeným krmivem vašeho psa.

Tento hlavolam nemá žádné odstranitelné části, pes pouze otáčí jednotlivé vrstvy hlavolamu. Odolný materiál a provedení hlavolamu je skvělé pro každodenní použití.


Level 2:
Hry označené symbolem Level 2 jsou určené pro pejsky, kteří znají jednoduché dolování pamlsků z hraček a chcete jim nabídnout další výzvu. Pro akční a přemýšlivé pejsky je Level 2 vhodný i do začátku, obtížnost můžete snadno přizpůsobit umění svého parťáka.

Kouzlo společné zábavy...
Hlavolamy od Niny Ottosson jsou vyvinuty tak, aby stimulovaly mozek vašeho psa. Naučte svého psího parťáka, jak hlavolam řešit, hrajte si a bavte se společně. Napovídání, chválení a opakované doplňování dobrot posílí váš společný vztah. Po celou dobu hry mějte pejska pod dozorem a nenechte ho hračku kousat. Do příští hry hlavolam schovejte.

Rychle uklizeno!
Odstraňte z hlavolamu všechny volné části, umyjte ho ve vlažné mýdlové vodě a usušte. Znovu naplňte a další kolo zábavy může začít!

Proč jsou pamlskové hlavolamy od Niny Ottosson tak skvělé?

* zahání nudu a zabaví i hyperaktivní jedince
* omezují destruktivní chování a rozvíjí dovednosti vašeho psa
* stimulují k přemýšlení a soustředění, takže psa pozitivně unaví
* jsou zábavné pro všechny bez ohledu na plemeno a věk
* posilují vztah mezi páníčkem a psem
* jsou vyrobeny z bezpečných materiálů bez obsahu BPA, PVC a ftalátů

Hry je možné hrát se psem, kočkou, ale i s velkými papoušky, opičkami, pet prasátky apod. Zahraniční zoologické zahrady využívají s velkou oblibou pamlskové hlavolamy pro krmení různých zvířat a udržují je tak v lepší psychické pohodě.

 

Parametry

Pamlskový hlavolam PUPPY LICKIN LAYERS

Velikost: 17 x 17cm, výška 6 cm

Úroveň náročnosti: Level 2 (mírně pokročilí)

Značka: Nina Ottosson

Výrobce: Outward Hound

Tento hlavolam nemá žádné odstranitelné části, pes pouze otáčí jednotlivé vrstvy hlavolamu. Odolný materiál a provedení hlavolamu je skvělé pro každodenní použití.

Jak pejskovi hlavolam představit?

Zpět do obchodu