Protihltací podložka na granule 41x27cm - Nobby

Podložka, která zpomaluje přísun potravy a zabraňuje tak hltání vašeho pejska při jídle. Vhodné pro střední a velká plemena psů.

Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení
Skladem (1 ks)
Značka: Nobby
366 Kč
Proč nakoupit u nás?

Speciální silikonová podložka pro zpomalení psa při krmení.

 

007-pets     Silikonová podložka s výstupky uprostřed

042-pet food     Oddychová činnost, která pejska zabaví a uklidní

015-bone     Pejsek se učí soustředěnosti a klidnému chování

007-pets     Vhodné na klasickou granulovanou stravu nebo konzervy

042-pet food     Vyrobeno z kvalitního silikonu (zdravotně nezávadné)

015-bone     Vhodné na cestování - lze stočit do ruličky a snadno přibalit s sebou

 

Interaktivní podložka, která funguje stejně jako protihltací miska - a navíc je z běžného krmení hned zábava! Podložka má zvýšené okraje, funguje tak jako miska na granule. Oproti ní má ale ve střední části umístěny silikonové výstupky, mezi které se granule schovají. Krmení je tak pro pejska zábavné a zároveň zabraňuje hltání potravy.
 
Hltání může u psa způsobit vážné zdravotní komplikace - od banálního říhání až po torzi žaludku. Neberte zdraví svého pejska při krmení na lehkou váhu a odnaučte jej hltat rychle a zábavně.
 
Podložka funguje na principu přirozené snahy pejska ulovit žrádlo tlapkami a jazykem. Prodloužení doby krmení má pozitivní vliv na fyzický i psychický stav pejska. Hltání je stresující záležitost, kterou pejska nutí dělat jeho instinkty (nejčastěji se objevuje po prožití nějakých nepříjemných zážitků s krmením v minulosti). Často se pojí s úzkostnými stavy a ničením vybavení bytu. Výcvik k pomalejšímu příjmu potravy může okrajově pomoci také s těmito typy negativního chování psa.
 
 

Použití

Misku zpomalující krmení psa naplňte jeho běžnou krmnou dávkou. Psa posaďte, umístěte naplněnou podložku na zem a dejte pejskovi povel ke krmení. Do misky můžete vložit jak granule, tak vlhkou potravu. Až se pejsek dokrmí, opláchněte podložku vlažnou vodou, abyste odstranili zbytky potravy. Misku můžete mýt v myčce na nádobí.
 

 

Parametry

Vhodné pro středně velká a velká plemena psů.

druhy psu_2

 
Velikost:  41 x 27 cm 
 
Barva: světle zelená
 
Materiál: silikon
 
 

 

Zpět do obchodu