VELKÁ AKCE na pamlsky - až 40% slevy! 🐕 na všechny produkty z kategorie Pamlsky! 🍗 Slevy jsou již započítány, není potřeba slevový kód. Jen do vyprodání!

Petržel na zdravé zuby, trávení a detoxikaci - NaturWay

Petržel - známá v kuchyni, ne příliš v psí přírodní lékárně.

Pomáhá osvěžit dech, snížit množství zubního plaku v tlamě, ulevuje od plynatosti a podporuje trávení.

Má úžasné detoxikační schopnosti, posiluje imunitu a je skvělým zdrojem železa.

Značka: NaturWay
69 Kč –17 % 57 Kč
Kategorie: 🦷 Zuby a dásně
thumb 2000x1600 petrzel list rezany (1)
69 Kč –17 %
Proč nakoupit u nás?
Velikost balení (g): 50g
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do: 18.6.2024
69 Kč
57 Kč

Petržel může pejskům pomoci při preventivním podávání i v případě, že se již objeví potíže.

007-pets     Neutralizuje zápach z tlamy

015-bone     Podporuje trávení

001-cardiogram-1     Snižuje plynatost a nadýmání

007-pets     Podporuje imunitu

015-bone     Obsahuje velké množství vitaminu C, K, A a železa

001-cardiogram-1     Pomáhá odstraňovat toxiny a zlepšuje kvalitu srsti

Petržel je běžná bylina, kterou můžeme najít v našich kuchyních. Má však i mnoho výhod pro zdraví našich psů.

Petržel obsahuje vitamíny, minerály, antioxidanty a flavonoidy, které mohou pomoci psům s různými zdravotními problémy. Petržel se pro zdraví psů používá již velmi dlouho.

Nabízíme sušenou petržel pro psy ve velikosti balení 50g. Sušená bylina je nejvyšší jakosti, vhodná i pro lidskou spotřebu, a obsahuje velké množství účinných látek. Proto prosím nepřekračujte doporučené denní dávkování.

_0816ba90-f367-4944-ba93-6ace7969a470

Jak může petržel pomoci psovi?

  • Osvěžuje dech: Petržel má silnou vůni, která může pomoci neutralizovat zápach z tlamy psa. To je užitečné zejména pro psy, kteří trpí zubním kamenem, zánětem dásní nebo špatnou stravou.

  • Podporuje trávení: Petržel má mírně močopudné a projímavé účinky, které mohou pomoci psům s průjmem, zácpou, plynatostí nebo nadýmáním. Petržel také stimuluje tvorbu žaludečních šťáv a pomáhá rozkládat tuky a bílkoviny.

  • Posiluje imunitu: Petržel je bohatá na vitamín C, který je silný antioxidant a podporuje obranyschopnost organismu. Petržel také obsahuje vitamín K, který je důležitý pro srážení krve a prevenci krvácení.

  • Dále petržel obsahuje vitamín A, který je nezbytný pro zdraví očí, kůže a sliznic.

  • Detoxikuje organismus: Petržel pomáhá odstraňovat toxiny a odpadní látky z těla psa. Petržel je dobrá pro funkci jater a ledvin, které jsou hlavními orgány zodpovědnými za detoxikaci. Petržel také pomáhá při otravách a to včetně otrav z jídla.

  • Zlepšuje kvalitu srsti: Petržel je zdrojem železa, které je nezbytné pro tvorbu červených krvinek a dodávání kyslíku do tkání. Železo také podporuje růst a lesk srsti psa. Petržel také obsahuje zinek, který je důležitý pro zdraví kůže a srsti.

_c6d7a6ec-2574-402b-8f9a-6a768e1edb6f

Použití

Petržel se může psům podávat různými způsoby:

1. Čerstvá

Čerstvou petržel můžete nakrájet na malé kousky a přidat do psího jídla nebo ji nabídnout jako pamlsky. Čerstvá petržel má nejvíce výživných látek a vůně. U velkých psů posypte jídlo lžičkou petržele, u malých psů vždy jen špetkou. 

 

2. Sušená

Petržel si můžete usušit i sami, dejte však pozor na výskyt plísně.

Sušená petržel je vhodná pro dlouhodobé skladování a snadné dávkování.

Jak ji používat? Sušenou petržel můžete přidat do psího jídla stejně jako čerstvou (v případě, že váš pes dostává vlhkou stravu, jako je domácí jídlo nebo konzerva). Pokud podáváte svému psovi granule, nejvhodnější je smíchat sušenou petržel s granulemi, podlít vodou a nechat změknout 10-15 minut před podáváním. Alternativní možností je nechat samotnou petržel namáčet 10 minut, pak přidat granule (pokud váš pes nemá rád rozměklé granule).

Doporučené denní dávkování je maximálně 1 lžička sušené petržele na každých 15kg hmotnosti psa denně.

 

3. Vařená

Vařenou petržel můžete připravit jako součást psího vývaru nebo polévky. Vařená petržel má méně výživných látek než čerstvá nebo sušená, ale stále může mít prospěšné účinky na zdraví psa. Vařenou petržel můžete podávat psům společně s další zeleninou, jako je mrkev, brokolice nebo brambory.

 


Dog eating green parsley fro bowl

 

 

Zpět do obchodu