VELKÁ AKCE na pamlsky - až 40% slevy! 🐕 na všechny produkty z kategorie Pamlsky! 🍗 Slevy jsou již započítány, není potřeba slevový kód. Jen do vyprodání!

Sušená hovězí průdušnice ve tvaru kosti 10cm 2ks - Trixie

Přírodní svačinka - sušená hovězí trachea (hrtan) lisovaná do tvaru kosti.

Bezpečná žvýkací zábava, která zažene nudu a dodá kolagen.

Přirozeně napomáhá čištění zubů psa. Dva kusy v balení.

 

Kost ze sušené hovězí průdušnice 10cm/35g 2ks

 

Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení
Skladem (2 ks)
Značka: Trixie
89 Kč –34 % 58 Kč
Sušená hovězí průdušnice ve tvaru kosti 10cm 2ks - Trixie
89 Kč –34 %
Proč nakoupit u nás?

007-pets     Zdravá a přírodní alternativa buvolí kůže

015-bone     Napomáhá čištění zubů a správnému prokrvení dásní

001-cardiogram-1     Obsahuje pouze přírodní sušené maso z hovězí průdušnice bez přidaných umělých látek

007-pets     Velké množství kolagenu z přirozeného zdroje pro zdraví kloubů a kůže pejska

015-bone     V balení jsou celkem 2 kosti o délce 10cm

 

Hledáte pro svého psa zdravou a chutnou pochoutku, která mu poskytne žvýkací zábavu a podpoří jeho zubní hygienu? Pak zkuste kost ze sušené hovězí průdušnice. Je známá také jako sušený hovězí hrtan nebo trachea.

Tento pamlsek je vyroben z kvalitního surového masa, které je sušeno za nízké teploty, aby si zachovalo všechny živiny a přírodní chuť. Kost ze sušené hovězí průdušnice se neštěpí na ostré úlomky, které by mohly zranit psí trávicí trakt. Navíc obsahuje hodně kolagenu, který je prospěšný pro klouby, kůži a srst psa.

Na rozdíl od kostí z buvolí kůže, které jsou často vedlejším produktem obuvnictví a obsahují chemikálie, barviva a bělidla, kost ze sušené hovězí průdušnice je zcela přírodní a bez přidaných látek. Kosti z kůže mohou být také tvrdé a těžko stravitelné, což může způsobit zácpu nebo zvracení u psa. Kost ze sušené hovězí průdušnice je naopak lehce stravitelná a podporuje zdravou střevní mikroflóru.

 

Proč byste svému psovi neměli dávat buvolí kůže?

Pokud chcete svému psu dopřát zdravou a chutnou žvýkací pochoutku, vyhněte se buvolím běleným kůžím. Tyto pamlsky jsou totiž vyrobeny z kůže buvolů, která je chemicky ošetřena, aby získala bílou barvu a hladký povrch. Tím se ale ztrácí přirozená struktura a výživná hodnota kůže, a navíc se do ní dostávají látky, které mohou být pro psy škodlivé.

Buvolí bělené kůže pro psy mohou způsobit několik zdravotních problémů, jako jsou:

  • Alergie: Někteří psi mohou být alergičtí na buvolí kůži nebo na chemikálie, které jsou v ní obsaženy. To se může projevit svěděním, zarudnutím, vyrážkou, otoky nebo záněty na kůži nebo v ústech psa.

  • Zažívací potíže: Buvolí bělené kůže pro psy jsou tvrdé a těžko stravitelné, což může způsobit zácpu, průjem, zvracení nebo dokonce ucpání střev. To může být pro psa velmi bolestivé a nebezpečné, a vyžadovat veterinární zákrok.

  • Zánět dásní a zubů: Buvolí bělené kůže pro psy nemají žádný pozitivní vliv na dentální hygienu psa, naopak mohou poškodit jeho dásně a zuby. Kůže se může zachytit mezi zuby nebo v dásních, což může vést k zánětu, infekci nebo zubnímu kazu.

 

Jaké jsou alternativy?

Možností je mnoho, například:

- himalájská sýrová tyčinka

- surový buvolí roh

- olivové, vřesové nebo kávové dřevo

- syrové kosti

Nebo... pokud chcete svému psu dopřát zdravou a chutnou žvýkací pochoutku, sáhněte po kostech ze sušené hovězí průdušnice. Kost ze sušené hovězí průdušnice je zcela přírodní a bez přidaných látek, je také skvělá pro dentální hygienu psa, protože mechanickým žvýkáním čistí zuby a masíruje dásně.

 

Balení a určení

Kost ze sušené hovězí průdušnice je balena po dvou kusech, každý o hmotnosti 35 g a délce 10 cm.

Je vhodná pro psy všech plemen a velikostí.

Můžete ji použít jako odměnu, motivaci nebo jako pravidelné obohacení stravy pro čištění zubů psa od zubního plaku.

Zpět do obchodu